Rozpoczynamy zapisy dzieci do I Komunii Świętej, do Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego (tzw. „Komunia Generalna”) oraz dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania. Zgłoszenia dokonują rodzice najpóźniej do 30 września 2023r. w kancelarii parafialnej.
Informacje ogólne o przygotowaniu i istocie I Komunii Świętej oraz Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego znajdują się TU.
(terminy uroczystości znajdują się na dole strony ⬇️⬇️⬇️)

Poniżej zamieszczamy druki zgłoszeniowe do wypełnienia. Przygotowanie odbywa się w następujących grupach:

Do I Komunii Świętej – dzieci z klas III szkoły podstawowej

Do Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego – dzieci z klas IV szkoły podstawowej

Kandydaci do Sakramentu Bierzmowania (tu nowość) – 8 klasa szkoły podstawowej i 1 klasa szkoły ponadpodstawowej oraz starsi, którzy jeszcze do tego sakramentu jeszcze nie przystąpili. Przygotowanie do Bierzmowania będzie odbywało się w cyklu 2-letnim.

Spotkania organizacyjne dla wszystkich grup odbędą się na początku października.

Termin I Komunii Świętej:

Niedziela – 26 maja 2024r.

Zapisy dzieci z klas III szkoły podstawowej do 30 września 2023r. w kancelarii parafialnej.

Spotkanie dla rodziców – we wtorek 03 października 2023r. godz. 19.20 w kościele.

Termin uroczystości Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego (tzw. Komunia Generalna):

Niedziela – 19 maja 2024r.

Zapisy dzieci z klas IV szkoły podstawowej do 30 września 2023r. w kancelarii parafialnej.

Spotkanie dla rodziców – w środę 04 października 2023r. godz. 19.20 w kościele.

Sakrament Bierzmowania odbędzie się w 2025r. – przygotowanie trwa 2 lata.

Zapisy do 30 września 2023r w kancelarii parafialnej (uczniowie klas 8 szkoły podstawowej,

uczniowie klas I szkoły ponadpodstawowej oraz starsi, którzy jeszcze do bierzmowania nie przystąpili).

Spotkanie dla kandydatów i ich rodziców – w czwartek 05 października 2023r. godz. 19.20 w kościele