Rozpoczynamy zapisy dzieci do I Komunii Świętej, do Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego (tzw. „Komunia Generalna”) Zgłoszenia dokonują rodzice najpóźniej do 21 września 2024r. w kancelarii parafialnej.
Informacje ogólne o przygotowaniu i istocie I Komunii Świętej oraz Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego znajdują się TU.
(terminy uroczystości znajdują się na dole strony ⬇️⬇️⬇️)

Poniżej zamieszczamy druki zgłoszeniowe do wypełnienia. Przygotowanie odbywa się w następujących grupach:

Do I Komunii Świętej – dzieci z klas III szkoły podstawowej

Do Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego – dzieci z klas IV szkoły podstawowej

Termin I Komunii Świętej:

Niedziela – 15 czerwca 2025r.

Zapisy dzieci z klas III szkoły podstawowej do 21 września 2024r. w kancelarii parafialnej.

Spotkanie dla rodziców – we wtorek 24 września 2024r. godz. 19.15 w kościele.

Termin uroczystości Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego (tzw. Komunia Generalna):

Niedziela – 08 czerwca 2025r.

Zapisy dzieci z klas IV szkoły podstawowej do 21 września 2024r. w kancelarii parafialnej.

Spotkanie dla rodziców – w środę 25 września 2024r. godz. 19.15 w kościele.