Obecnie spotkania odbywają się w piątki po Mszy Świętej wieczornej na plebanii lub w kościele. Wystarczy przyjść! A jeśli chcesz najpierw o coś zapytać to skontaktuj się z jednym z naszych księży lub panią Małgosią (<–tu jest kontakt przez fb), która animuje nasz śpiew (i granie) by wychodziły jak najpiękniej!


Od 1 grudnia 2023r. słychać nas jeszcze lepiej za sprawą nowych mikrofonów i miksera 😊. To “dopiero” kilka tygodni od istnienia naszego Zespołu (ciągle myślimy nad nazwą 😉 ) a wytworzyła się miedzy nami wspaniała wspólnota – która baaardzo jest otwarta na nowych członków. Zapraszamy!


Piosenka z ostaniej niedzieli (01.10.2023r.) na uwielbienie Pana Jezusa po Komunii Świętej – sami posłuchajcie jak jest prosta, melodyjna i naprawdę pozwalająca “uwielbić” Pana Boga:


Mamy już za sobą debiut muzyczny. 24 września 2023r. na Mszy Świętej o godz. 18.00 zrobiliśmy oprawę muzyczną. Jak nam poszło? Chyba całkiem nieźle, ale nie spoczywamy na laurach i nadal czekamy na dodatkowe głosy w naszych szeregach. Zobaczcie (i posłuchajcie) jak nam poszło:


A tu zdjęcia z naszych prób: