19. – 25. 05. 2024r.

Wtorek – 21 maja
7.00za śp. Jadwigę Paluszyńską
7.00za śp. Włodzimierza Misiorek (w 7r.śm.)
18.00za śp. Irenę Jarząbkowską-Liput
Środa – 22 maja
7.00za śp. Bogusławę Urbańską
18.00za śp. r-ców Anielę-Krystynę i Piotra Raczkowskich
oraz Wiesławę Sobiecką
Czwartek – 23 maja – święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana
7.00za śp. Jerzego Gorczycę
18.00za śp. Mariannę Kozimińską
Piątek – 24 maja
7.00za śp. Józefa Skowyrskiego
18.00za śp. Jacka Lasockiego (w 5r.śm.)
Sobota – 25 maja
7.00za śp. Roberta Kupniewskiego
12.00Szkoły Katolickie – Uroczystość I Komunii Świętej
18.00za śp. Anielę i Dominika Domańskich

26.05. – 01.06. 2024r.

VIII Niedziela Zwykła – rok B – 26 maja – urocz. Najświętszej Trójcy
7.30za śp. Józefa i Scholastykę Malinowskich
9.00za śp. Janinę i Pawła Żochowskich, ks. Mariana Żochowskiego
i brata Stanisława oraz r-ców Dzięgielewskich
9.00za śp. Romana Bujalskiego int. od sąsiadów
10.30Uroczystość I Komunii Świętej – I grupa
12.00Uroczystość I Komunii Świętej – II grupa
18.00za śp. Mariannę Kołodziejską (w 10r.śm.)
Poniedziałek – 27 maja
7.00za śp. Kazimierę Szewczyk
18.00za śp. Tomasza Marciniaka (w 1r.śm.)
oraz Mieczysława Marciniaka (w 20r.śm.) oraz zm. r-ców i siostry
Wtorek – 28 maja
7.00za śp. Janusza Krysiaka
16.00Bierzmowanie – Szkoły Katolickie
18.00za śp. Janinę Klimczewską
Środa – 29 maja
7.00za śp. Mariana Wasilewskiego
18.00za śp. Małgorzatę-Katarzynę Fulara (w 16r.śm.)
oraz dz-ków Halinę i Piotra Małkiewiczów
Czwartek – 30 maja – urocz. Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa 
7.30za śp. Wiesławę Sobańską
9.00za śp. Barbarę Stasiewicz
Po procesjiza śp. Roberta Kutniewskiego
18.00za śp. Jerzego Zając (w 6r.śm.)
Piątek – 31 maja – święto Nawiedzenia NMP
7.00za śp. Bożennę Pyśnicką
18.00za śp. Katarzynę Orłowską (w 1r.śm.)
Sobota – 01 czerwca
7.00za śp. Bogumiła i Sabinę Tycz
17.00Ślub – Ewelina Truchlewska i Maciej Małek
18.00za śp. Roberta Lisowskiego (w 18r.śm.)

02. – 08. 06. 2024r.

IX Niedziela Zwykła – rok B – 02 czerwca
7.30o bł. Boże na dalszą drogę kapłaństwa i opiekę Matki Bożej
dla ks. Tomasza w rocznicę święceń
9.00za śp. Marka Krukowskiego
9.00za śp. Jerzego Miszczyńskiego (w 3r.śm.)
10.30za śp. r-ców Janinę i Mieczysława,
braci Józefa i Stanisława Brzuziewskich, dz-ków Górzyńskich i Brzuziewskich
12.00za Parafian
18.00za śp. Mieczysława Łachmańskiego
Poniedziałek – 03 czerwca
7.00za śp. Tadeusza i Zofię oraz Marię, Jana i Lecha Gostyńskich
18.00za śp. Hannę Omińską
Wtorek – 04 czerwca
7.00za śp. Józefa Filipowicza
7.00za śp. Pawła (w 30r.śm.), Irenę i Tadeusza Pawlikowskich
18.00za śp. Janusza Krysiaka
Środa – 05 czerwca
7.00za śp. Mariana Nersa
18.00za śp. Jadwigę Zdan (w 3r.śm.) i Kazimierza Zdan
18.00za śp. Stanisława Gontarka
Czwartek – 06 czerwca
7.00za śp. Kazimierza-Jerzego Królikowskiego
18.00za śp. Julittę Orzoł
Piątek – 07 czerwca – uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa
7.00za śp. Danutę Orzechowską – int. od KŻR św. Franciszka
7.00za śp. Teresę Mrozińską
18.00za śp. Franciszka Sztenderewicza i zm. z r-ny Sztenderewicz
Sobota – 08 czerwca
7.00za śp. Krystynę Zalewską
18.00za śp. Wojciecha Jędrzejewskiego
18.00za śp. Krystynę Grabarek