VII Niedziela Wielkanocna –

 1. Dziękujemy wszystkim obecnym w dniu 16 maja na Mszy Świętej w intencji Ojczyzny – za modlitwę przy relikwiach  i udział w konferencji. Dziękujemy o. Aleksandrowi Jacyniukowi za przybliżenie nam postaci tego niezwykłego Świętego patrona Polski. Relikwie św. Andrzeja Boboli pozostaną w naszym kościele do 1 czerwca.
 2. Dziś na Mszach Świętych o godz. 10.30 i 12.00 dzieci z klas 4 przystępują do Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego. Dzieci wraz z rodzicami do środy włącznie przychodzą na Msze Świętą o godz. 18.00.
 3. Dziękujemy rodzicom dzieci z klas czwartych, którzy w ramach daru ołtarza ufundowali kustodię – jest to naczynie do przechowania Najświętszego Sakramentu w tabernakulum. 
 4. Zapraszamy na modlitwę za wstawiennictwem Matki Bożej podczas nabożeństw majowych – w poniedziałki o 19.30 przy Krzyżu na Osiedlu, a w pozostałe dni tygodnia po Mszy Świętej o godz. 18.00. W czasie nabożeństw w tym roku swoimi świadectwami dzielą się alumni WSD.
 5. W środę przypada 22 dzień miesiąca. Zapraszamy tego dnia na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 i Mszę Świętą o godz. 18.00, w czasie której tradycyjnie zbierana będzie taca przeznaczona na dzieła charytatywne w naszej parafii. Z racji na próby przed I Komunią Świętą w czwartek nie będzie adoracji.
 6. W przyszłą niedzielę w czasie Mszy Świętych o godz. 10.30 i 12.00 będziemy przeżywać uroczystość I Komunii Świętej dzieci z klas III. 
 7. Dziękujemy za prace na rzecz naszej parafii p. Kazimierzowi, p. Łukaszowi, p. Mirosławowi.
 8. Na tacę inwestycyjną w minioną niedzielę nasi radni zebrali 4 241zł – dziękujemy. W minionym tygodniu podpisałem umowę z firmą „Kalwin” z siedzibą w Płocku na wykonanie prac remontowych w zakrystiach i kruchtach. Planowany czas prac od połowy czerwca do końca lipca.
 9. Dziękujemy za dodatkowe anonimowe ofiary, które wpłynęły w ostatnim czasie: 500zł, 200zł, 100zł.
 10. W ostatni czwartek dokonano włamania do skarbony na ofiary znajdującej się przy kracie. Zachęcamy do modlitwy za sprawcę. Postaramy się, aby w najbliższym czasie pojawiła się nowa skarbona. 
 11. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę, które przeznaczone są na utrzymanie naszego kościoła oraz funkcjonowanie parafii.
 12. Zachęcamy do lektury tygodnika „Gość Niedzielny”. Jest również do nabycia „Gość Ekstra”.